Řešení

jménem URIS I
Neuromodulační zařízení URIS I

Neuromodulační zařízení URIS I

Léčba hyperaktivního měchýře od hlavy až k patě

URIS jako první na světě léčí syndrom hyperaktivního močového měchýře způsobem, jenž je tělu zcela přirozený. Také díky tomu jako jediný přináší úlevu od nekontrolovatelného močení, která neobnáší další trápení.

Zkušení lékaři, nápadití inovátoři v oblasti medicíny, specializovaní inženýři i silní investoři. Ti všichni společně dali světu vědecky i technologicky vyspělý vynález, který vám nyní umožňuje zcela nový způsob terapie.

Přirozeně

Přirozeně

Přestáváte být odkázáni na léčiva, kvůli nimž vám hrozily (nebo se dokonce projevily) časté zácpy, sucho v ústech hraničící se škrábáním v krku při angíně nebo dokonce negativní vliv na zrak, tlak či motoriku. Už nemusíte ani přecházet z bláta do louže, na alternativy naslepo vpichovaných jehel, neposedných implantátů či toxického botoxu.

Terapie pomocí URIS jsou tělu přirozené a k tělu šetrné. Bez chemie a chirurgických zásahů, bez vážných vedlejších účinků a trvalých následků.

Mazaně

Mazaně

Naše metoda vzešla z vědomí toho, že příčinou hyperaktivního měchýře jsou poruchy nervového přenosu informací mezi mozkem a měchýřem. Ten se uskutečňuje elektrickými impulzy.

Přišli jsme na to, jak tyto impulzy suplovat speciálními povrchovými elektrodami. Zatímco třeba farmaka na nervovou soustavu působí podobně jako sedativa na zlobivé dítě, URIS na ní mluví její vlastní řečí tak, aby se znovu naučila chovat.

Respektovaně

Nejsem zrovna fanoušek západní medicíny, mám za to, že často tlumí následky, aniž by léčila příčiny. Na OAB jsem proto zkoušela východní léčitelství: byliny, reiki, akupunkturu... S akupunkturou se to zlepšilo nejvíc, asi o 50 %, ale v pohodě jsem nebyla. URIS jsem zkusila právě proto, že z akupunktury vychází. A (západní) světe, div se, opravdu mě to dalo do pořádku!

Eva, 29 let

URIS přišel ve chvíli, kdy už jsem přestával doufat. Léky mi znemožňovaly fungovat skoro tak, jako to dělal ten syndrom. U neuromodulací skrze jehly jsem doslova trpěl. Alternativní léčba zabírala jen částečně. Dokonce jsem zkusil i hypnoterapie. Že mi po tom všem něco pomůže tak účinně a přitom bezproblémově, jako to zvládl URIS, bych tehdy fakt nevěřil.

Saša, 36 let

URIS mě vrátil do života. Kvůli inkontinencím jsem se musela vzdát skvěle placené práce, protože obnášela nepřetržitý kontakt s lidmi. Začala jsem se vyhýbat přátelům, takže vztahy dost ochladly. Přibrala jsem, protože jsem s tím nemohla ani sportovat. Díky URIS jsem vstala z popela. Mám zpět skoro všechno, co jsem kvůli nemoci ztratila. Rozdíl je jen v tom, že teď si toho o dost víc vážím.

Veronika, 33 let
Komfortně

Komfortně

Ve srovnání s tím, co všechno vám mohou natropit farmaka nebo co všechno musíte překousnout při aplikaci alternativních řešení, je URIS procházka růžovým sadem. Procházka, během které můžete už po šesti týdnech zvolnit i pokud jde o chození na malou.

Každá terapie trvá jen 30 minut, příprava na ni zabere jen chvíli. Proškolený terapeut vás uloží, přiloží speciální elektrody a pomocí automatického vyhodnocení parametrů vašeho těla vám nastaví optimální, individuální intenzitu stimulace. Takovou, aby léčba byla nejen co nejpříjemnější, ale také co nejbezpečnější a nejefektivnější.

Účinně

Účinně

První fáze léčby, po níž se hyperaktivní měchýř zcela uklidní, obnáší pouhých dvanáct půlhodinových terapií jednou týdně; znatelně se vám uleví už po prvních šesti. Pak už stačí jen domluvit si udržovací terapie, aby se syndrom nevrátil. Ty jsou stanoveny individuálně, nejčastěji na jednu stimulaci měsíčně.

Svižná je i příprava: S elektrodou URIS je snadné najít optimální stimulační bod, stejně jako je snadné ověřit správnost jejího umístění.

Jestli s sebou máte prášky a kdy vám dojdou? Po třech měsících si můžete dělat úplně jiné starosti. Třeba s tím, co si sbalit na dovolenou.

Prověřeně